نوکارتو

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» کنکور آسان است

کنکور آسان است

اين روزها که در شرايط بي‌ثبات اقتصادي به سر مي‌بريم متاسفانه برخي ندانسته با تعميم اين بي‌ثباتي به ثبات قوانين از جمله قوانين کنکور 1400 و حاشيه‌سازي باعث ايجاد تشويش در ذهن شما داوطلبان مي‌شوند به همين دليل قصد داريم با بررسي اين موضوع به شما کمک کنيم تا بتوانيد با ذهني فارغ از حواشي، عدم ثبات قوانين مختلف کنکور، بي‌دغدغه براي رسيدن به هدف خود تلاش کنيد!

يکي ديگر از نگراني‌ها و شايعه‌ها نيز قوانين بالقوه‌اي است که ممکن است از طرف مجلس باعث لغو کنکور 1400 يا نهايتا تغيير زمان و شرايط برگزاري کنکور امسال است. هر روز داوطلبان تماس مي‌گيرند و نگراني خود درباره پاندمي ويروس کرونا و نتايج آن در کنکور مي‌پرسند. که زمان کنکور و ثبت نام کنکور در کرونا به چه صورت است اما بحثي که امروز بيشتر در مورد آن مي‌نويسيم موارد زير خواهد بود:


  • اخبار جديد کنکور 1400
  • سرنوشت کنکور
  • تاثير معدل در کنکور 1400
  • برنامه ريزي
  • بودجه بندي
  • منابع کنکور 1400
  • مشاوره کنکور 1400
  • انگيزشي کنکور

تمامي داوطلبان براي حضور در جلسه آزمون بايد کارت شرکت در جلسه آزمون، کارت ملي يا شناسنامه عکسدار به همراه داشته باشند. از ورود افراد بدون مدارک اعلام شده در جلسه آزمون جلوگيري خواهد شد.

آدرس حوزه امتحاني متقاضيان گروه‌هاي آزمايشي مختلف بر روي کارت ورودي درج شده است و اگر داوطلب در چند گروه آزمايشي کنکور شرکت کرده است بايد کارت ورودي را در هر گروه

آزمايشي جداگانه پرينت گرفته و نسبت به شناسايي حوزه امتحاني خود در آن گروه آزمايشي اقدام کند.

متقاضيان گروه آزمايشي هنر در صورت مشاهده اشکال در کارت شرکت در آزمون خود و نياز به مراجعه به باجه رفع نقص، ضرورت دارد در روز سه شنبه 8 تيرماه نسبت به رفع نقص احتمالي کارت خود اقدام کنند.

هر داوطلب براي حضور در جلسه آزمون لازم است پرينت کارت شرکت در آزمون گروه آزمايشي مربوط را به همراه کارت ملي يا شناسنامه عکسدار، چند مداد سياه نرم پررنگ، مداد پاک کن، مداد تراش و سنجاق همراه داشته باشد.

لينک منبع : کنکور آسان است

https://konkoor95.ir/

فرم ارسال نظر

  ساخت وبلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر مشاهده