» کنکور آسان است

 کنکور آسان است


بسياري از داوطلبان بر اين باورند که موفقيت در کنکور 1400 ، فقط با مطالعه کتاب درسي و تست زني ميسر مي شود . در صورتي که سنگيني رقابت بين داوطلبان ، براي قبولي در رشته هاي خوب و از طرفي ظرفيت محدود دانشگاه ها در هر يک از رشته محل هاي ارائه شده ، رسيدن به نتيجه مطلوب را براي داوطلبان سخت تر کرده است . سامانه مشاوره هيوا در اين مسير همراه شماست تا با ارائه مطالب مفيد و متناسب با هر بازه زماني ، روش ها و متدهاي برنامه ريزي صحيح و اصولي شما را براي کسب موفقيت در کنکور  و رسيدن به نتيجه دلخواهتان ياري کند .

يکي از مهمترين اصول موفقيت در کنکور 1400 داشتن برنامه ريزي و انجام درست و به موقع آن مي باشد . برنامه ريزي اي براي زمان کنکور مناسب مي باشد که برنامه داوطلب را براي تمام روزها ، هفته ها و ماه ها مشخص کند . تمام افراد هاي تقاضا کننده شرکت در اين آزمون از اهميت برنامه ريزي آگاه بوده و مي دانند براي رسيدن به موفقيت و هدف اصلي خود بايد برنامه مشخص شده خود را به صورت کامل اجرا کنند . 

برنامه ريزي ، متناسب با هدف ، توانايي ها و شرايط هر داوطلب متفاوت و منحصر بفرد مي باشد . اما اصولي که در برنامه ريزي بايد رعايت شود براي تمام داوطلبان کاملا يکسان است . اين اصول شامل : مرور ، شرکت در آزمون آزمايشي ، داشتن دفتر برنامه ريزي ، خلاصه نويسي ، مديريت زمان و استفاده از تکنيک هاي تست زني و ... مي باشد که براي رعايت اين اصول در برنامه ريزي کنکور 1400 مطالعه مقالات زير به شما پيشنهاد مي شود .

سازمان سنجش هر سال طي انتشار اطلاعيه اي ، منابع طراحي سوال براي هر گروه آزمايشي را به اطلاع داوطلبان متقاضي شرکت در اين آزمون مي رساند . با سنگين شدن ثبت نام کنکور صرفا مطالعه منابع معرفي شده از طرف سنجش کارساز نمي باشد ، فلذا داوطلبان بايد با توجه به ماهيت آزمون ، در کنار منابع منتخب سازمان سنجش نسبت به تهيه يکي از بهترين منابع کمک آموزشي و تستي موجود در بازار نيز اقدام کنند .

با توجه به حجم بالاي منابع کمک آموزشي و تستي موجود در بازار براي کنکور 1400 ، امکان معرفي منبعي به عنوان بهترين منبع وجود ندارد . زيرا براي انتخاب بهترين منابع کمک درسي بايد عوامل متعددي مثل به روز بودن کتاب با توجه به منابع کنکور 1400 ، نحوه بيان و آموزش کتاب ، متناسب بودن سطح علمي کتاب با کنکور 1400 و ... را در نظر گرفت که اين موارد با توجه به شرايط ، سطح علمي و زمان مطالعه هر داوطلب با هم متفاوت مي باشد . مطالبي که در اين بخش قرار داده شده ، شامل محتواي مهم ، ارزشمند متناسب با رويدادهاي پيش رو و مرتبط با کنکور 1400 مي باشد . مقالات قرار داده شده در اين قسمت بطور مداوم و با توجه به هر بازه زماني و آخرين اخبار و اطلاعيه هاي مربوط به سازمان سنجش در رابطه با کنکور 1400 به روز رساني مي شود .

داوطلباني که قصد شرکت در اين مارا تن بزرگ را دارند ، در کنار برنامه ريزي و مطالعه دروس بايد پيگير اطلاعيه هاي سازمان سنجش بوده تا از هر گونه تغييري در روند برگزاري کنکور 1400 مطلع شوند که به همين منظور مطالعه اطلاعيه ها و مقالات زير به شما داوطلبان کنکور توصيه مي شود . 

مطالعه اين قسمت براي داوطلباني که در تلاشند تا در زمان کنکور   به موفقيت برسند به شدت توصيه مي شود . زيرا در اين قسمت مقالاتي قرار داده شده که در اين بخش از کنکور در ايران ، کمک شاياني در اين مسير به داوطلبان اين آزمون مي کند.

منبع لينک : کنکور آسان است


فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
  ساخت وبلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


طراحی فروشگاه اینترنتی زیر قیمت تهران 09129613289 طراحی فروشگاه اینترنتی زیر قیمت تهران 09129613289 مشاهده